Prosinec 2009

Photo Filtre ČESKY

27. prosince 2009 v 20:28 --OSTATNÍ--
PHOTO FILTRE V ČESTINĚ KE STAŽENÍVánoce

23. prosince 2009 v 20:54 Wolflove
Jako vrchol večera měla být vzácná návštěva....

elegant

23. prosince 2009 v 18:31 adult
purple and lemon


cool

23. prosince 2009 v 18:13 teen


sexy zvířecí oblečení

23. prosince 2009 v 17:37 adult
Obleč své simíky do zvírecích potazích.Od sexy šatů....Rozhodnutí

21. prosince 2009 v 18:11 Povídka

Stojíš na pokraji sil... nevíš co si počít s obavami...které tě tíží...pujč mi mé srdce,které jsem ti zanechala a ja ti pomůžu...pomůžu do bezvědomí....tam už je dobře...někde kde nevíš co děláš....vím,že po tom toužíš....vidím to v tvých myšlenkách....ale je to spravný řešení?....Zanech mi alespon tvou sůl,kterou si vyplakal...já zapomněla ty neplačeš....a co mám teda od tebe čekat...nevim jak ti pomoct....a proto dej mi mé srdce,které jsem ti ponechala a ja ti pomůžu...nebudeš vědět co děláš...už ale nebudeš vědět nic...bude ti to jedno...já vim,že to chceš....ale já to nedovolím....vím ,že chceš být jako já,ale když vybočím z řady...musíš zůstat v zákrytu....když skočím z věže...ty musiš zůstat tam kde máš....alespon kvůli mně...stojíš vedle mě a života....stojíš vedle smrti a hříchu....stojíš vedle mě a krásného okamžiku...svět není jednoduchý...ale ty se s tím musíš vyrovnat....neber si příklad ze mě....a definuj mi slovo láska....jeslti to dokážeš...pak pochopíš,že musíš zůstat doma...že ten vlak propásneš....a že uděláš dobře...jenže ty to nevíš...co mám udělat....nenastupuj do toho vlaku...do vlaku beznaděje...vím,že skončíš špatně...a vim,že stim nic nenadělam...vím ,že tě brzo uvidim...a vím,že tě nechci vidět...dovol mi tě nenávidět.....dovol mi plakat...dovol mi skočit...opravdu skáču...skáču a řežu si svá křídla...řežu a krvacím...padám na zem...svou svatozář hažu do popelnice...a utíkam na nádraží... varuju tě...a ty se mi směješ...ukápne mi slza...ty budeš za pár minut v nebi a já se tam už nedostanu...protže nemám křídla....nemám křídla,kterýma bych vyletěla zpátky do nebes....proč si tak tvrdohlavý...proč neposlechneš....proč svůj život hážeš za hlavu....mé lopatky krvácí...a má kůže hnije.....nastoupim do toho vlaku s tebou....kéž kdby si mi věřil,že némá brzdy....aní zpátečku...dobrá....zvolil sis....a já u toho budu s tebou.


Koně

21. prosince 2009 v 14:42 objekty
Takže jestli jste sledovali komix Love story a zaujaly vás ty koně tak tady si je můžete stáhnout

Gia-info,foto

17. prosince 2009 v 14:46 Gia
Žánr: Drama, Romantický, Životopisný
Rok výroby: 1998

Přípravy

17. prosince 2009 v 13:10 Wolflove
A byli tu Vánoce.Co lepšího může být,když nejste s rodinou, než Vánoční večírek.


Gia Marie Carangi

16. prosince 2009 v 16:34 modelky
Povolání: modelka
Datum narození: 29.1. 1960

Datum úmrtí: 18.11.1986

Místo narození: Philadelphie, Pensylvánie, USA
Místo úmrtí: Philadelphie
Znamení: Vodnář

životopis:


Gia se narodila 29. ledna 1960 ve Philadelphii, v Pennsylvanii, kam chodila i do školy. Vystudovala Abraham Lincoln High School. Její matka Kathleen Adams Carangi opustila celou rodinu když bylo Gie jedenáct let. Později Gia pomáhala v bistru svého otce, Josepha Carangi, ale nakonec utekla do New Yorku, kde rozjela dráhu supermodelky.

Měla ještě dva bratry, Michaela a Joea Carangi. Gia, která se nikdy netajila svou lesbickou orientací měla také velmi pozitivní vztah k drogám. Ke klasickému kouření cigaret postupně přibývala marihuanna, LSD, kokain a nakonec heroin, který se jí stal osudným, když se nakazila od použité jehly.

Zemřela na AIDS 18. listopadu 1986 v Hahnemann University Hospital ve Philadelphii. Její pozůstatky jsou pohřbeny v Sunset Memorial Park, Feasterville v Pennsylvanii.


A nebo jako film.. Gia...v podání Angelini Jolie